Diferite povesti, despre diferite animeuri unele create de mine.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Anime , Povesti Scrise De Deea "hachi":P

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de înscriere : 18/04/2010

MesajSubiect: Anime , Povesti Scrise De Deea "hachi":P   Dum Apr 18, 2010 10:30 pm

Sangele Meu "1"

Sangerez si nimeni nu imi aude tipetele de "ajutor" ma sbat adr mai atre ma doare , ma gandesc dar totul in ceta-mi apare , incer sa ma ridic dar sufletu ma tine jos pe cimentu rece, in intunericu de pe paleie nuami frica mea se simtea si dezamagirea se putea obserav plangeam si plangeam dar ce mai conta , asta am fst si asta voi ramane ... marioneta vieti , ce mas fi facut fara teama ce puse stapanire pe mine? Tare mult as vrea ca acea persoana sa stie ca imi pare rau asa am facuto si eu as sufere si acum se intoarce roata numai inima si mintea mea stie cat am pacatuit si numai durerea se mai poate simti , sangele meu rosu care nu merita varsat , se scurge usor cu apa care imi loveste trupu palid si vanat , uremele de gheare se pot observa , maieu meu roz-bombon si el isi pierduse culoare viata mea nu mai avea sen pe picioarele mele se pote vedea cum se scurge ploia usor ... usor, paru meu castaniu este inprastiat pe jos , pantaloni mei treisferturi erau mul mia rupti , trupul meu firav era tare rece din cauza ploii si din cauza trsitetei , numele meu parck se auzea pe acea alee "Crissa" numai asta mai putema aude si tipetele mele care nu ma ajutase deloc. Era peste ora 12 nopatea si oameni care treceau si ma vedeau as uitam cu ura si plecau , nici nu ma asteptam la mai mult... "dupa platab si rasplata" ce dreptate avea bunicu meu Dumnezeu sal ierte, pana si acum imi aduc aminte cate sfaturi bune imi zise bunicu , park dinou se repetase iar ajunsem badjocura cuiva ca si ianinte dar atunci puteam sa merg si sa imi cer scuze in fata cosciugului Bunicului meu , cu multa durere si ochi rosi ma ridicasem cu speranta sa ma duc acasa sa ma pot indinde in patul meu chiar daca meritam sa mai zac acolo ... Strazile pusti , mirosu de trandafiri care se simtea in aier pe ea nu o indubleca pentru ca ea avaea inima prea raiita nici dac a ii bagai 10 cutite nu se sitea cum se simta in acae nopate de toamana,
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animemania.wow-gratuit.com

Anime , Povesti Scrise De Deea "hachi":P
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimaxLovE :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: